Enerji Üretim, iletim ve Dağıtım alanlarının tamamında uzman kadro ve danışmanlarımızla hizmet veriyoruz.

IEFCON, enerji alanında sahip olduğu üst düzey tecrübesi ile Fizibilite, Tasarım ve Danışmanlık hizmetlerinde dünyada lider konumdadır. IEFCON , yerel enerji sektöründeki tecrübesini IEFCON’un global ağında birikmiş olan kapsamlı bilgi ve tecrübe örnekleriyle birleştirerek, firmaların ihtiyaçlarına en uygun cevapları üreten çok yönlü bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Tüm Enerji Santralleri , İletim ve Dağıtım projeleri için Yatırım, Fizibilite, Tasarım, Denetim danışmanlık hizmetlerini veriyoruz.

HES - Hidro Elektrik Santralleri

Her büyüklükte Hidro-Elektrik santrali için Fizibilite, keşif, tasarım, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışman ve paydaşları ile projelerinize katkı vermektedir.

Basınç Kırıcı su türbinleri 

Şehir şebekeleri ve kapalı çevrim sulama sistemlerinde kullanılan  bu türbinler Sulama ve Şehir su şebekelerinde oluşan yüksek basıncın mekanik yöntemler yerine, bu iş için özel üretilmiş türbinler ile yapılması önemli tasarruflar sağlar. Bu türbinler ile üretilen enerji şehrin elektrik şebekesine verilebileceği gibi şebekede kullanılan pompaların çalıştırılmasında kullanılabilir. Böylece basınç kırıcı mekanizmalar ile  boşa gidecek enerji kullanılabilir hale gelecektir.
İEFCON bu konuda fizibilite, keşif, projelendirme, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışmanları ve paydaşları ile size ve ülke ekonomisine kazandıran çözümler sağlamaktadır.

RES - Rüzgar Enerji Santralleri

Her büyüklükte Rüzgar Enerji Santrali için  Fizibilite, keşif, tasarım, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışman ve paydaşları ile projelerinize katkı vermektedir.

GES - Güneş Enerji Santralleri

Her büyüklükte Güneş Enerji Santrali için  Fizibilite, keşif, tasarım, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışman ve paydaşları ile projelerinize katkı vermektedir.

TES - Termal Enerji Santralleri

Her büyüklükte Termal Enerji Santrali için  Fizibilite, keşif, tasarım, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışman ve paydaşları ile projelerinize katkı vermektedir.

JES - Jeo-Termal Enerji Santralleri

Her büyüklükte Jeotermal Enerji  Santrali için  Fizibilite, keşif, tasarım, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışman ve paydaşları ile projelerinize katkı vermektedir.

KJ - Ko-Jenerasyon Sistemleri

Her büyüklükte Kojenarasyon sistemleri için   Fizibilite, keşif, tasarım, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışman ve paydaşları ile projelerinize katkı vermektedir.

Çevrim Enerji Santralleri

Her büyüklükte Doğalgaz, Fuel-Oil vb  çevrim santralleri ve sistemleri için   Fizibilite, keşif, tasarım, uygulama ve devreye alma konularında uzman danışman ve paydaşları ile projelerinize katkı vermektedir.

Elektrik İletim sistemleri ve şebekeleri

IEFCON Ortak ve ekosisteminde yer alan Tüm kariyerini Elektrik İletim sistemleri üzerinde yapmış uzman ve danışmanlarımız ve paydaşlarımız ile  her ölçekte iletim sistemleri tasarım, uygulama ve devreye alma konularında müşterilerimize yardımcı olmaya ve projelerine katkı sağlamaya hazırız.

Elektrik Dağıtım sistemleri ve şebekeleri

IEFCON Ortak ve ekosisteminde yer alan Tüm kariyerini Elektrik Dağıtım sistemleri üzerinde yapmış uzman ve danışmanlarımız ve paydaşlarımız ile  her ölçekte iletim sistemleri tasarım, uygulama ve devreye alma konularında müşterilerimize yardımcı olmaya ve projelerine katkı sağlamaya hazırız.